BFHM Rám Euroclip 29,7x21cm A4 (plexisklo)

Kód: ST00010640
71 Kč –8 %
BFHM Rám Euroclip 29,7x21cm A4 (plexisklo)
71 Kč –8 % 65 Kč 54 Kč bez DPH
Skladem

Euroclip rám na puzzle 29,7x21 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kliprám s krycí vrstvou z plexiskla pro snadné zarámování Vašeho puzzle a jednoduchou výměnu motivu, který lze zavěsit na výšku i na šířku.

Zadní desku kliprámu lze použít rovnou jako podložku na skládání puzzle a nedokončené puzzle na ní po zaklipování uchovávat.

Rám se skládá z plexi skla o síle 1 mm se zabroušenými hranami a základní desky. Součástí výrobku jsou 4 kovové sponky, kterými se uchytí plexisklo k podložce. Plexisklo je chráněno snadno odstranitelnou krycí folií.

RÁM NA PUZZLE 29,7 x 21 cm odpovídá standardnímu formátu A4.

Před koupí doporučujeme zkontrolovat rozměr puzzle (je uveden u každého výrobku), pro který chcete podložku použít, jelikož někteří výrobci vyrábí puzzle v průběhu let v mírně odlišných rozměrech.
Pozor! Poskládané puzzle zpravidla bývá o několik milimetrů větší, než uvádí výrobce, při rozměrech puzzle stejných jako je rozměr rámu proto doporučujeme nákup rámu většího.

Doplňkové parametry

Kategorie: Euroclip rámy
Materiál: zasklení - plexi sklo
Rozměry krabice (balení): 39,7 x 31 x 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost BFHM je česká firma, působící již řadu let na tuzemském i zahraničním trhu a je držitelem certifikátu řízení kvality ISO 2009. Firma byla založena v roce 1991 a z počátku působila na českém trhu jako subdodavatel pro různé obchodní partnery. Firma BFHM věnuje velké úsilí dodržování vysoké kvality výroby a spolehlivosti ke svým zákazníkům a obchodním partnerům.