Úprava dopravců

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že jsme provedli úpravy spojené s dopravou, abychom Vám zajistili maximální komfort v předvánočním období.

Úpravy proběhli na základě celoročních zkušeností s dopravci, kde kvalita doručování nebyla na 1. místě a pro nás je kvalita a spokojenost zákazníka nejdůležitější.

Od 5.11.2016 již nadále nebudeme nabízet dopravu přes přepravní společnosti DPD a GEIS - důvody ukončení spolupráce uvádíme níže. Na druhou stranu je v jednání spolupráce s dopravcem GLS, která by mohla začít od ledna 2017.

 

DPD + DPD Parcelshop

Vstřícnost a ochotu řidičů DPD, kterí k nám jezdili vyzvedávát Vaše zásilky, přebila neochota, arogantní prístup a nekomunikativnost obchodního zástupce DPD. Navíc 3 zamítnuté reklamace ze 3 v roce 2016 nám dali jasný signál, abychom spolupráci se společností DPD ukončili. 

GEIS

Střídání řidičů jak na běžícím páse bychom jěstě akceptovali, ale když na rádně objednaný svoz Vašich objednávek 2 pracovní dny nikdo nepřijede a vy urgujete a urgujete, tak někde neco nebude v pořádku :(  Předpokládáme, že Vaše objednávky chcete mít doma co nejrychleji a ne až za týden :)

Úloženka.cz (zasílání na dobírku)

K tomuto kroku jsme byli donuceni z důvodu zadržování vybraných dobírek až na 45 dní, což vzhledem k ostatním dopravcům, u kterých trvá zaslání dobírek 3-14 dní, není z naší strany akceptovatelné. Při platbách bankovním převodem předem nebo při platbě GoPay budeme i nadále tuto možnost dopravy poskytovat.

 

Děkujeme za pochopení těchto logických kroků a věříme, že Vás to nijak neomezí v nakupování. Někdy prostě méně znamená více :)

 

 

Tým Stavebnice4u