MINDOK 50 přírodních experimentů

Kód: ST00011829
242 Kč 200 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyběhni ven a staň se badatelem!

Dobrodružství čeká hned za dveřmi vašeho domu. Obujte si gumáky a vydejte se na napínavou cestu světem rostlin a drobných živočichů.

Zahrada, les i park jsou plné úžasných tajemství. S naší sadou karet můžete začít od základů. Vyrobte si své vlastní pero na psaní, poznejte, jak pijí květiny, a staňte se výrobcem originálních parfémů. Vybudujte si vlastní líheň motýlů, pozorujte pavouka, jak si spřádá síť, a sami zkonstruujte domácí meteostanici.

Balení obsahuje:

  • 50 karet
  • česká a slovenská pravidla

Hra pro jednoho a více hráčů. Vhodné od 8 let. Úroveň snadná. Délka hry v průměru 15 minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hry
Doba hraní: 15 minut
Počet hráčů: 1
Rozměry krabice (balení): 13,5 x 9,5 x 2,5 cm
Věk: od 8 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games. Ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Mindok působí na českém trhu od roku 2007 a za tu dobu vydal více než 100 různých her. MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci, jsou zkušenými lidmi v oboru moderních společenských her, kteří vycházejí z české hráčské komunity. Prvním hlediskem pro ně tedy vždy bude kvalita  her Mindok.