Gerlichovo loutkové divadlo

Kód: ST00002269
2 444 Kč 2 020 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Půvabné dřevěné loutkové divadlo pro vaše děti. Ponořte se spolu s dětmi do světa nejznámějších českých pohádek. Vhodné pro děti od 3 let. Krásně propracované dřevěné loutkové divadlo s jednotlivými loutkami, probudí u Vašich dětí fantazii, posílí paměťové a výrazové schopnosti. Velikost loutkového divadla: 46 x 41 x 32 cm Velikost loutky: 12-15 cm Sestava obsahuje dřevěnou krabici, 8 dřevěných loutek, 4 scény, proscenium s veselým kašpárkem a oponu. Obsahuje scény: Na zámku Před zámkem U jeskyně V pekle Obsahuje loutky: Král Ferdinand Královna Alžběta Princezna Anička Princ Slavomír Tříhlavý drak Čertík Bruno Čaroděj Vilém Kašpárek Celá loutková sestava je zabalena v dřevěném kufříku.  Česká společnost byla založena v roce 1999 s hlavním záměrem opatřovat zaměstnání lidem se zdravotními problémy, se změněnou pracovní schopností a částečným invalidům. Tito lidé v regionu severní Moravy, postiženém vysokou nezaměstnaností, mají jen velmi malou naději najít si práci. Tento záměr se podařilo naplnit a dnes chráněná dílna GERLICH ODRY s. r. o. zaměstnává okolo 35 pracovníků, z toho 75% lidí právě se zdravotními problémy. Firma vyrábí dřevěné kostky, originální loutková divadla a další.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské divadla
Rozměry:  32X46X41 cm
Věk: 3+
Velikost loutek: 12-15 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JS Avatar autora Dotaz 1.05.2018 20:20
Dobrý den, mohu se zeptat o jakou sadu scén a figurek se jedná? Od Heureky mě to sem navedlo jako na sadu o 8 scénách a 14 loutkách a vy to popisujete jako 4 a 8.
Odpovědět
RK Avatar autora Gerlichovo divadlo 1.05.2018 20:35
Dobrý večer pane Sokole, uvedené divadlo obsahuje pouze 4 scény a 8 loutek Scény: Na zámku, Před zámkem, U jeskyně, V pekle. Loutky: Král Eduard, Královna Alžběta, Princezna Anička, Princ Slavomír,Tříhlavý drak, Čertík, Čaroděj a Kašpárek Pěkný večer .
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SR Avatar autora | 19.12.2018
S nákupem jsem byla velmi spokojená.

 

 

Česká společnost byla založena v roce 1999 s hlavním záměrem opatřovat zaměstnání lidem se zdravotními problémy, se změněnou pracovní schopností a částečným invalidům. Tito lidé v regionu severní Moravy, postiženém vysokou nezaměstnaností, mají jen velmi malou naději najít si práci. Tento záměr se podařilo naplnit a dnes chráněná dílna GERLICH ODRY s. r. o. zaměstnává okolo 35 pracovníků, z toho 75% lidí právě se zdravotními problémy. Firma vyrábí dřevěné kostky, originální loutková divadla a další.