Gift-Set letadlo 05696 - 100 Years RAF: British Legends (1:72)

Kód: ST00067842
Novinka 2020
Značka: REVELL
981 Kč 811 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modely letadel ke slepení. Velikost: 1:72. Balení obsahuje: 339 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky.

Informace o modelu:
Tato sada obsahuje stavebnice nejznámějších britských letadel z druhé světové války. Jak hbitý Spitfire, tak i druhé stíhací letadlo, Hurricane, tehdy patřily k nejrozšířenějším strojům na světě. Čtyřmotorový Avro Lancaster vstoupil do služby na konci roku 1941 a během druhé světové války stihl absolvovat celkem přes 156 000 misí.
- Pláště letadel s jemnými konstrukčními detaily
- Pohyblivé vrtule
- Pilotní kabiny s přístrojovými panely
- Detailně zpracované podvozky

Autentická sada potisků pro následující verze:
- Avro Lancaster Mk.III, Eskadra č. 467, Royal Air Force, Bottesford, Anglie, léto 1943
- Hawker Hurricane Mk.IIIb, Eskadra č. 601 (Hrabství Londýn), Pomocný královský letecký sbor, Duxford, Anglie, srpen 1941
- Supermarine Spitfire Mk.Vb, Eskadra č. 402, Royal Air Force, Duxford, Anglie 1943

Potřebné barvy:
- základní:
- další: 9, 15, 36, 39, 48, 56, 67, 75, 76, 83, 85, 86, 90, 91, 99

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 339
Obtížnost: 5

Doporučeno pro děti od 14 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

revell_logo2

Světoznámá německá značka Revell nabízí plastikové stavebnice prvotřídní kvality, které jsou baleny v boxech s rozdělením do několika základních řad pro různé úrovně pokročilosti. V nabídce jsou letadla, vrtulníky, lodě, ponorky, auta, vlaky, tanky a další válečná technika. Mimo těchto reálných modelů nabízí značka Revell také mnoho modelů pro fanoušky Star Wars a Star Trek. Nedílnou součástí je i široká nabídka chemie a příslušenství. Významnou část produkce Revell tvoří RC modely.