Gravit Vision FPV 2.4GHz kvadrocoptéry RTF s WLAN-kamerou - (MODE 1)

Kód: ST00048274
2 850 Kč –46 % 1 541 Kč 1 274 Kč bez DPH
Vyprodáno

RC set kvadrokoptéry se 4-kanálovou RC soupravou 2.4GHz, 1x LiPo aku a nabíječem kompletně připravený k letu se zabudovanou HD kamerou umožňující FPV přenos obrazu do mobilního telefonu. Rozpětí ramen 420mm, letová hmotnost 168g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová kvadrokoptéra s vynikajícími letovými vlastnostmi je konstruovaná tak, aby "přežila" i hrubé zacházení. Konstrukce z kvalitního pružného plastu chrání všechny části modelu proti poškození a zároveň dává této kvadrokoptéře nezaměnitelný vzhled, který zaujme nejednoho pozorovatele. Díky kvalitní řídící jednotce je tento model velmi stabilní, ale dokáže být i velmi živý. Kvadrokoptéra je vybavená celou řadou doplňkových funkcí, které umožní pořizování kvalitních leteckých snímků.

Vysílač
K modelu je dodáván čtyřkanálový vysílač 2,4GHz v módu 1 (plyn na pravé straně), na kterém lze nastavit směr "automatického lopingu". Model je vybaven i osvětlením, díky kterému lze s modelem létat i za tmy. Osvětlení je možné vypnout/zapnout dálkově z vysílače. Vysílač je vybaven otočným ovladačem pro dálkové ovládání náklonu kamery.
Model je vybaven i funkcí automatického návratu stiskem tlačítka na vysílači.

Model
Řídící jednotka je umístěna na jedné desce spolu s přijímačem 2,4 GHz, gyroskopickým systémem a regulátory otáček. Stejně jako vrtule, je chráněna odolným plastem proti poškození.

Pro napájení kvadrokoptéry slouží LiPo akumulátor 1000 mAh/25C, který dodává modelu energii na 10 - 13 minut letu. S modelem je dodáván jeden pohonný akumulátor.
K nabíjení slouží nabíječ, který je napájen z USB konektoru.

Ke zprovoznění modelu budete potřebovat dokoupit 6 tužkových alkalických baterií, nebo NiMH akumulátorů.

Kamera
Naše kvadrokoptéra je vybavena malou HD kamerou pro natáčení videa a fotografování, která je ovládaná dálkově z mobilního telefonu - spouštění/zastavování natáčení videa a fotografování.
Obraz z kamery je možné přenášet do mobilního telefonu, aplikace je podporována operačními systémy Android, nebo iOS.

Obsah balení:

  • Kompletně sestavený model kvadrokoptéry
  • Vestavěnou HD kameru s FPV přenosem na mobilní telefon
  • Čtyřkanálový vysílač 2,4 GHz MODE 2
  • 1x LiPo akumulátor 1000 mAh/25C
  • 4x náhradní vrtule
  • USB nabíječ pohonného akumulátoru
Délka [mm]420
Šířka [mm]420
Výška [mm]70
Velikost vrtule [mm]135
Hmotnost [g]168

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Gravit Vision FPV 2.4GHz kvadrocoptéry RTF s WLAN-kamerou - (MODE 1) Gravit Vision FPV 2.4GHz kvadrocoptéry RTF s WLAN-kamerou - (MODE 1)
3
P Avatar autora | 20.03.2018
Zatim male zkusenosti,uvidime jak lita venku.
Gravit Vision FPV 2.4GHz kvadrocoptéry RTF s WLAN-kamerou - (MODE 1) Gravit Vision FPV 2.4GHz kvadrocoptéry RTF s WLAN-kamerou - (MODE 1)
5
OP Avatar autora | 19.03.2018
Bylo to vpořádku.

lrp-logo-4c-upto-100mm

Společnost LRP vznikla v 90. letech v Severní Americe. Specializují se na RC modely, včetně příslušenství a náhradních dílů.