EFKO Hry pro předškoláky

Kód: ST00018767
407 Kč 336 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soubor neotřelých, ale zároveň prověřených her pro předškoláky!

Chcete připravit děti do školy nebo pomoci prvňáčkovi s přechodem ze školky? Hry pro předškoláky obsahují 11 originálních her a pomůcek, u kterých máte možnost nastavení odlišných obtížností. Rozvinou slovní zásobu a logiku, procvičí paměť, postřeh, soustředění, pohotovost i orientaci v prostoru.

Hry jsou vhodné pro rodiče i pedagogy v mateřských školkách, školách a družinách.

Balení obsahuje:
oboustranný terčík se střelkou
žetony
33 hracích karet (5,5 x 8 cm)
162 čtvercových kartiček (4,9 x 4,9cm)
6 velkých loto karet
4 tématické karty
prostorovou mřížku
návod

Přehled her:
Zrcadlo:
(hra pro dospělého a dítě) Úkolem je, aby si dítě zapamatovalo dospělým vyloženou variantu kartiček.
Logické pexeso:
(hra pro 2 až 4 hráče) Rozšíření klasického pexesa o tématické karty. Dítě, které nalezne dvojici, musí nejprve zdůvodnit ostatním, že kartičky náleží jeho tématické kartě.
Sázky:
(hra pro 3 až 6 hráčů) Kapitán otáčí po chvíli sedm kartiček rubem vzhůru a ptá se ostatních, kde je daný obrázek. Děti sází, kde se který obrázek nachází.
Abeceda:
(hra pro 2 až 8 hráčů) Děti hledají obrázky začínající na náhodně zvolené písmenko.
Mřížka:
(hra pro 2 hráče) Dospělý umístí na mřížku libovolnou kartičku a poté dává dítěti pokyny, co a kam umístit na mřížce dále.
Hrátky s mřížkou:
(hra pro 2 hráče) Hra je zaměřena na schopnost dítětě zapamatovat si nahodilé rozložení kartiček na mřížce.
Loto:
Hra známá také jako bingo. Děti si musí hlídat 6 bohatě ilustrovaných loto karet, na kterých se nachází objekty, které budou postupně losovány.
Já to vím:
(hra pro 2 až 4 hráče) Pomocí terčíku se určí téma a poté se sejme kartička s písmenkem. Kdo první k tématu řekne slovo začínající zvoleným písmenkem, získává bod.
Tak se ukaž:
(hra pro 3 až 8 hráčů) Pomocí terčíku se určí, zda dítě podle vylosované kartičky ztvární význam pantomimou, kreslením nebo jej popíše vlastními slovy. Ostatní hráči hádají emoce, činnosti nebo zvíře.
Ruka, noha, nos:
(pro 2 hráče nebo 2-3 skupiny hráčů po 2) Hráči se snaží mezi vylosovanými částmi těla udržet žetonky.Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hry
Doba hraní: 10 min. a více
Rozměry krabice (balení): 31 x 31 x 8 cm
Věk: 4 - 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tradiční český výrobce kvalitních hraček a společenských her. Díky výrobě v České republice nabízí vysokou kvalitu a bezpečnost hraček za rozumné peníze. Společnost se zaměřujeme se na společenské hry, puzzle, karty, dřevěné kostky, domina, dětská razítka. Vyrábí také špičkovou konstrukční stavebnici ROTO a IGRÁČKA, jednoduchou postavičku, která otevírá holčičkám i klukům svět plný příběhů a fantazie. Díky hře děti rozvíjí svou představivost a lépe poznají své okolí.