Humbrol sprej akryl AD6053 - No 53 Gun Metal - Matallic - 150ml

Kód: ST00015270
185 Kč 153 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

K čemu jsou akrylové barvy dobré?
Jedná se o rychleschnoucí barvy na bázi vody navržené speciálně pro plastové modely. Lze je však použít i na řadu dalších povrchů. K dostání jsou v matné, polomatné, lesklé i průhledné variantě a v kovové metalíze (výsledný povrch se liší podle použitého typu barvy)

Podkladová vrstva
Široká škála povrchů včetně většiny plastů, dřeva, skla, keramiky, kovu, kartónu, ale i sádry či sololitu opatřených penetračním nátěrem a dalších materiálů (vždy však barvu předem vyzkoušejte na malé testovací ploše, abyste se ujistili, že je pro daný materiál vhodná)

Použití
Aerosol sprej - nastříkejte rovnoměrně alespoň 25 cm od podkladu. Po zaschnutí vyleštěte měkkým suchým hadříkem.

Doba schnutí
30 minut - pro lepší výsledek nechte schnout 24 hodin.

Jak tyto barvy vyčistit
Po použití držte sprej dnem vzhůru a na pár sekund stiskněte trysku, abyste ji vyčistili. Po zaschnutí je vrstva barvy trvalá.

Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem.

Bezpečnostní upozornění
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již téměř 100 let vyrábí Humbrol barvy vynikající kvality. Během této doby se jméno značky stalo snad nejznámějším v oblasti modelování. Společnost byla založena v roce 1919 jako Humber Oil Company. Sláva značky Humbrol byla založena na výrobě barev, ale dnes zahrnuje širokou škálu dalších výrobků, jako jsou aplikační produkty, lepidla, modelovací nástroje a řemeslné výrobky.