Společenská hra Citadela, MINDOK

Kód: ST00011087
407 Kč 336 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra s překrásnou grafikou karet. Cílem hráčů je postavit své město z karet staveb.

Hráči v každém kole hry vystupují v rolích svérázných postav obyvatel středověkého města. Jako obratný lupič, vychytralý kněz, mazaný obchodník či důstojný král usilujete o postavení těch nejhonosnějších budov ve městě.

Klíčem k vítězství je dobře odhadnout role soupeřů a naopak svoji roli co nejlépe utajit. Ve svém tahu hráči získávají zlaťáky či karty budov, jež se následně snaží co nejvíce postavit. Nashromážděte největší bohatství a staňte se vládcem Citadely!

Hra obsahuje: 80 karet budov a akcí, 8 karet postav, 7 karet s přehledem, dřevěnou figurku krále, 30 mincí, česká a slovenská pravidla hry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné hry
Autor: Bruno Faidutti
Doba hraní: 60 min.
Počet hráčů: 2 - 7
Rozměry krabice (balení): 18,5 x 11,5 x 4cm
Věk: od 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games. Ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Mindok působí na českém trhu od roku 2007 a za tu dobu vydal více než 100 různých her. MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci, jsou zkušenými lidmi v oboru moderních společenských her, kteří vycházejí z české hráčské komunity. Prvním hlediskem pro ně tedy vždy bude kvalita  her Mindok.