Kniha: Malování pro pozitivní energii - Maurské vzory, Nakladatelství SUN

Kód: ST00079222
131 Kč 119 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zbavte se stresu! Při vykreslování různorodých tvarů omalovánek pro dospělé se nejen skvěle zrelaxujete, ale navíc se i pobavíte.

Na maurské vzory budete potřebovat opravdu dobře zastrouhnuté pastelky, obrázky mandal obsahují velké množství detailů.

Malování pro pozitivní energii. Mandaly jsou symetrické obrazce, jejíchž vybarvováním si zlepšíte koncentraci, přesnost a trpělivost. Zároveň pomáhají uvolňovat napětí a zbavují stresu. V knize najdete spoustu mandal, na své si přijde každý. Relaxujte, vybarvujte a nechejte se unášet svou fantazií!

  • Počet stran: 133
  • Obal: brožované desky

Doplňkové parametry

Kategorie: Mandaly
Rozměry krabice (balení): 27 x 19 x 2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nakladatelství Sun, s.r.o. vzniklo jako dceřiná firma akciové společnosti Susaeta Ediciones S.A.., sídlící v Madridu, v roce 2005. Nejprve jsme vydávali překladové tituly. Postupně jsme začali pracovat i na vlastní produkci. Mateřská společnost Susaeta Ediciones S.A. byla založena v roce 1963 ve Španělsku jako tiskárna a postupem času se změnila ve velké nadnárodní nakladatelství s pobočkami v Evropě (v Portugalsku, Řecku, Maďarsku, Turecku, Rumunsku a v České republice) a v mnoha zemích Latinské Ameriky. Společnost Susaeta Ediciones, S.A. vydává publikace pod značkami Susaeta, Servilibro, Todolibro a Tikal.