Vážení zákazníci, objednávky přijaté 16.12.2018 - 1.1.2019 budou postupně expedovány nejdříve 2.1.2019. Děkujeme za pochopení.

Kouzelné čtení: Kniha Moje první čísla

Kód: ST00046828
359 Kč 326 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní mluvící kniha, Kouzelné čtení - Kniha Moje první čísla, ALBI. Kniha Moje první čísla naučí malé děti počítat od jedničky do dvaceti. Děti se postupně seznámí s jednotlivými čísly a v doprovodu poutavého vyprávění, které se ukrývá pod jednotlivými číslicemi, se učí rozumět počítání. Získané znalosti si mohou malí počtáři na každé straně procvičit pomocí dvou kvízů. Na konci knihy je pro děti připravená hra na počítání. Vhodné pro děti od 3 do 7 let. Tato kniha funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení).

Doplňkové parametry

Kategorie: Kouzelné čtení
Rozměry (balení): 27 x 23 x 1,5 cm
Věk: od 3 do 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Kouzelné čtení: Kniha Moje první čísla Kouzelné čtení: Kniha Moje první čísla
5
AP Avatar autora | 19.09.2018
Je to úžasné.
Kouzelné čtení: Kniha Moje první čísla Kouzelné čtení: Kniha Moje první čísla
5
Avatar autora | 9.03.2018
Naprosto.

Kouzelné čtení je unikátní vzdělávací koncept, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Kouzelné čtení je určeno jak dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Záleží pouze na tom, jakou knihu si právě zvolíte. Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou „přečíst“ pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary. Všechny tyto dovednosti si pak trénují v zábavných edukativních hrách, které knihy obsahují. Starší děti i dospělé pak zcela jistě zaujme interaktivní Atlas světa či zvířat nebo kniha na výuku angličtiny. Uživatelé jistě ocení fakt, že knihy jsou namluveny populárními interprety, jako jsou Josef Somr, Otakar Brousek mladší či Zora Jandová.