Kovový model auta - SIKU Blister - Servisní vozidlo ADAC

Kód: ST00020059
168 Kč 139 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový model auta - SIKU Blister - Servisní vozidlo ADAC

Rozměr: 89 x 36 x 33 mm
Věk: 3+

Kovový model Porsche Cayenne v barvách německé silniční asistenční služby ADAC. Vyznačuje se kvalitním zpracováním a potiskem a otevíratelnými předními dveřmi. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i dálkově řízené modely. Modely Siku jsou vyráběny z kovu a doplněny plastovými díly. SIKU, to je splněný sen všech malých chlapců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Modely a příslušenství SIKU
Rozměry krabice (balení): 10 x 8 x 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Kovový model auta - SIKU Blister - Servisní vozidlo ADAC Kovový model auta - SIKU Blister - Servisní vozidlo ADAC
5
IP Avatar autora | 15.05.2019
Na obrázku je niečo úplne iné ako prišlo - to za prvé , za druhé set UPS od siku ste ponúkali ale už ste ho nemali a tak ste mi poslali iba tie ostatné dve autíčka v cene zhruba 9 eur s poplatkom za doručenie asi 9 eur , takže spokojnosť nevalná - nič moc . Ivan

Značka SIKU byla založena v roce 1921, v té době společnost vyráběla spotřební zboží a popelníky, věnovala se i slévárenské činnosti. Poté se začali vyvíjet a vyrábět i nové výrobky z plastu, což bylo v té době naprostou novinkou. V roce 1950 se značka SIKU umístila mezi TOP značkami na veletrhu hraček v Norimberku a od té doby pravidelně přesvědčuje své příznivce o vysoké kvalitě a přidané hodnotě technických inovací. V roce 1954 už bylo ve výrobě 32 nových plastových modelů aut v měřítku 1:60. Hračky z kovu začaly svou dráhu roku 1963, vyráběly se metodou odlévání zinku. V té době to bylo kolem 16 modelů. Dnes jich Siku vyrábí přes 250. Rok 1983 přinesl téma zemědělství a další měřítko 1:32. Toto měřítko se v následujících letech stalo jedním z nejprodejnějších v sortimentu Siku. Rok 2004 přinesl další novinku SikuControl32, což je první model pohybující se elektronicky na dálkové ovládání. Tato série se poté dále rozvíjela a zdokonalovala. Dnes nabízí firma SIKU i autíčka rádiově řízená.