MINDOK Kingdomino: Věk obrů (rozšíření)

Kód: ST00100499
509 Kč 421 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zachraň se, kdo můžeš! Z hor se ženou obři! Strkají se, dupou a nic je nezastaví!

Pradávní gigantičtí obyvatelé těchto zemí se dozvěděli o vznikajících královstvích a jdou si pro svůj podíl. Podle všeho to vladaře přijde draho.

Věk obrů je rozšíření k oblíbené hře Kingdomino i k sesterské hře Queendomino a tudíž je samostatně nehratelné! Abyste si jej mohli zahrát, potřebujete jednu z těchto her, kterou si díky tomuto rozšíření budete nově moci zahrát až s pěti hráči ... a šesti obry!

Balení obsahuje: 3D hrad, 1 věž - zásobník na dílky, 2 hnědé figurky králů, 1 startovní dílek, 29 dílků domina, 6 figurek obrů, 1 bodovací zápisník.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domina
Autor: Bruno Cathala
Doba hraní: 20 minut
Počet hráčů: 2 až 5
Rozměry krabice (balení): 26,5 x 13 x 6,5 cm
Věk: od 8 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games. Ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Mindok působí na českém trhu od roku 2007 a za tu dobu vydal více než 100 různých her. MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci, jsou zkušenými lidmi v oboru moderních společenských her, kteří vycházejí z české hráčské komunity. Prvním hlediskem pro ně tedy vždy bude kvalita  her Mindok.