Model Kit World of Tanks 36509 - T-34/85 (1:35)

Kód: ST00017288
731 Kč 604 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model tanku ke slepení. Velikost: 1:35; 23,3 cm. Balení obsahuje lepidlo.

Platnost kódu pro PC hru World of Tans byla prodloužena do konce roku 2018.


Sada obsahuje:
model ke slepení, lepidlo, průvodce světem tanků, plakát (42X59,4 cm), obtisky pro World of Tanks, 1x bonusový kód, 3x zvací kód do hry. Barvy pro model nejsou součástí balení.

Informace o originálu:
T-34/85, pravděpodobně nejlepší střední tank druhé světové války, se stal jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivnily její konečný výsledek. Vyrobeno bylo více než neuvěřitelných 35 000 strojů, což ze sovětského úhlu pohledu ještě umocňovalo jasnou nadvládu socialistického průmyslu nad kapitalismem.
Jednalo se o protiklad německého překombinovaného inženýrství. Sovětští konstruktéři dávali přednost jednoduchým řešením, která vyžadovala méně prostředků. Mohl proto být vyráběn v mnohem větším množství – a to se také stalo jedním z nejdůležitějších faktorů úspěšného vytlačení vojsk Osy ze Sovětského svazu zpátky do Berlína.
T-34/85 byla nová varianta modelu T-34 se silnějším kanónem. Jeho předchůdce se 76mm dělem totiž nestačil na německé protivníky, tanky Tiger a Panther. Nová velitelská věž umožnila vyzbrojit tank větším, 85mm dělem, které snáze dokázalo prorazit německý pancíř. Jednalo se také o první tank s šikmým tvarem trupu, který vstoupil do masové výroby. Taková konstrukce umožnila použití tenčího pancíře, aniž by se snížila účinnost jeho ochrany. Spolu se zkosením samotné věže tak byla odolnost tohoto tanku ve srovnání s původním T-34 výrazně lepší.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:35
Délka: 23,3 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Liquid Cement - Lepidlo pro lepení modelů
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Světoznámý výrobce plastikových modelů a příslušenství.