Hodnocení zákazníků

Ohodnoťte nás slovně v krátké recenzi na Heureka.cz / Heureka.sk a získejte poukaz v hodnotě 75 Kč / 4 EUR na další nákup!

Jak to funguje, co mám udělat pro získání slevy? Nemusíte dělat téměř nic ;-)

Pro získání slevy na další nákup stačí vyplnit KOMPLETNÍ hodnocení na Heureka.cz / Heureka.sk, případně na jiných vyhledávačích zboží. Výzva k hodnocení vám přijde mailem přibližně 10 dnů po objednávce.

V případě, že jste nakoupili z jiného zdroje, než jsou srovnávače zboží, prosíme Vás o zanechání Vaší krátké recenze na našich facebookových stránkách zde: https://www.facebook.com/stavebnice4u/reviews/

Budeme moc rádi, když budeme od Vás dostávat zpětnou vazbu, abychom vědeli, co bychom měli do budoucna případně vylepšit.

Reference od naších zákazníků, kteří nakoupili přes portál Heureka.cz naleznete zde.

Pomůžete tak zvyšovat kvalitu námi poskytovaných služeb (zejména pokud vyplníte i textovou část hodnocení), předáte své zkušenosti s našim e-shopem dalším zákazníkům prostřednictvím recenze a jakmile vyplníte hodnocení, pošleme Vám speciální slevový kód mailem, který pak můžete uplatnit při Vašem dalším nákupu, který bude minimálně ve výši 1000 Kč / 60 EUR (bez ceny dopravy). 

A to je vše, tak málo stačí ;-)