PLAYMOBIL Mystická vílí rokle 9135

Kód: ST00084803
Novinka 2018
Značka: PLAYMOBIL
713 Kč 589 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve správný čas se lístky kouzelného květu rozevřou a objeví se vílí miminko na zářícím pestíku, který mění barvu.

Balení obsahuje: 1 figurku, která měří 7,5 cm, 2 vílí miminka, vílí rokli s vodopádem, figurku koně s křídly a mnoho dalších doplňků.

Okvětní lístky jsou pohyblivé a kvítek mění barvy. Ze strany vodopádu se nachazí jeskyně. Figurky vílích miminek nejsou pohyblivé.

POZNÁMKA: Květina vyžaduje baterie 3 x 1,5V-AAA Micro - není součástí balení.

FAIRIES - Víly - další stavebnice

PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky 2018
Rozměry krabice (balení): 35 x 24,5 x 9,5 cm
Věk: od 4 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

2000px-Playmobil_logo.svg

Playmobil je hračka, kterou vytvořil designér Hans Beck. Vyrábí ji od roku 1974 německá firma Geobra Brandstätter GmbH & Co. KG. Jedná se o plastové panáčky vysoké 7,5 cm (děti 5,3 cm), s pohyblivou hlavičkou (hybnost jen 180 stupňů) a sundávacími vlasy, hýbacíma rukama (od roku 1982 včetně pohyblivého zápěstí), schopností posadit se a s nejrůznějšími doplňky včetně dopravních prostředků, domů, zvířat či rostlin. Původní čtyři tematické světy Playmobilu (stavební dělníci,rytíři, indiáni a kovbojové) byly záhy rozšířeny o nové a nové nápady. Dnes je těchto světů několik desítek (např. piráti, cirkus, letiště, farma, atd.) a dokonce i samotný panáček prošel v několika fázích značným vývojem a mění se v detailech dodnes.