GENII CREATION Art Fantasy

Kód: ST00012479
ZdarmaZdarma
GENII CREATION Art Fantasy
6 477 Kč 5 353 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná magnetická stavebnice s krásně malovanými dílky je jako stvořená pro stavbu pohádkových paláců a zámků s věžičkami stejně tak jako schematických modelů předmětů ze současnosti.
Stavebnice kombinuje pestrou tvarovou rozmanitost se zajímavým výtvarným pojetím. Barvy a použité vzory volně parafrázují styly dvou význačných malířů přelomu 19. a 20. století - Gustava Klimta a Henriho Matisse.

Tato úžasná stavebnice prohlubuje tvůrčí fantazii, rozvíjí kreativitu a představivost, podporuje logické myšlení a rozvoj jemné motoriky.

Stavebnice obsahuje:
130 dílků různých tvarů a velikostí - kruhové, čtvercové, trojúhelníkové a obdélníkové části se zakřivenými i rovnými hranami, schody, věžičky, mosty
3 figurky (holčičku, chlapečka a pejska)
stromeček, vláček a další

Stavebnice je doplněna třemi sešity o rozměru A4 v kroužkové vazbě.
*návod na skládání rozličných staveb, zvířátek, předmětů, dopravních prostředků. Na sedmdesáti stranách naleznete nádherné fotografie sloužící jako vzor či inspirace pro Vaše skládání.
*pracovní sešit zaměřený na rozlišování tvarů. Obsahuje 30 stran zábavných snadných i náročnějších úkolů.
*pracovní sešit zaměřený na rozlišování vzorů. 40 stran úkolů plných proužků, vlnek, šachovnicových či károvaných vzorů a dalších.
Sešity jsou v anglickém jazyce.

Dřevěná magnetická stavebnice ART - fantasy je výborná stavebnice, u které se dokonale snoubí zábavná kreativní hračka s promyšlenou didaktickou pomůckou. Stavebnice se vyznačují velkým množstvím hladce zapuštěných otočných neodymových magnetů s bezpečnostní krytkou z nerezové oceli. Magnety se samy natáčejí tak, aby se všechny dílky k sobě vždy pouze přitahovaly. Každá plocha je pokryta jedním nebo více magnety, což umožňuje vytvářet neobyčejně mnoho tvarových kombinací.

Kreativní a výukové magnetické stavebnice z kvalitního bukového dřeva vyrábí jihokorejská značka Genii Creation.

Doplňkové parametry

Kategorie: Genii Creation
Rozměry krabice (balení): 76 x 43 x 7 cm
Věk: od 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Genii Creation je jihokorejská značka kreativních a výukových magnetických stavebnic z kvalitního bukového dřeva. Stavebnice GENII CREATION se vyznačují velkým množstvím hladce zapuštěných otočných  magnetů s bezpečnostní krytkou z nerezové oceli. Stejně jako u stavebnic Magformers se magnety samy natáčejí tak, aby se všechny dílky k sobě vždy pouze přitahovaly. Každá plocha  je pokryta jedním nebo více magnety, což umožňuje vytvářet neobyčejně mnoho tvarových kombinací. Stavebnice Genii Creation obsahují i relativně drobné dílky s jemnými detaily, jsou proto vhodné pro děti od 3 let výše.