TREFL Pěnové puzzle Farma

Kód: ST00021300
Puzzle servis
Značka: TREFL
463 Kč 383 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnové puzzle s motivem zvířátek z farmy.

Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné.

Pěnové puzzle seznamuje děti s poznáváním lidských emocí. Pomocí smajlíků na jednom dílku děti mohou hledat výrazy zvířátek na celém pěnovém koberci.
Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka, tunel pro autíčka, nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu.
Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm.

Pěnové puzzle je vhodné pro děti různého věku:
0+ - Poskládejte pěnový koberec a řekněte dítěti, co se na něm nachází. Zkuste napodobovat zvuky zvířat. Využijte pěnové puzzle jako podložku pro první hraní, sedání a lezení.
1+ - Zeptejte se dítěte, kde má zvíře oči, nos, uši a podobně. Vyprávějte mu o tom, co zvířátka jí, pijí a co ráda dělají. Zkuste je navnadit k tomu, aby napodobovali zvuky zvířat.
2+ - Zkuste skládat koberec spolu s dětmi. Zeptejte se dítěte, kde se na puzzle nacházejí zvířata. Vyprávějte o tom, které zvíře je veselé a které naopak smutné. Vyzkoušejte prostorové skládání - vytvořte například kostku. Vymýšlejte vlastní hry.
3+ - Zkuste společně s dítětem rozpoznat jednotlivé pocity - radost, překvapení, lásku, zlost, strach v emotikonách v legendě a následně pocity přiřadit k jednotlivým scénkám. Mluvte o tom, co se dělá, když je někdo smutný nebo se zlobí. Zeptejte se dítěte jak se jmenují zvířata a co ráda dělají.
4+ - Povzbuďte dítě k vymýšlení příběhů o jednotlivých zvířatech a pojmenování emocí, které cítí. Mluvte o tom, kdy dítě naposledy cítilo radost, divilo se nebo cítilo strach? Co se tehdy stalo? Řekněte dítěti o svých pocitech. Pamatujte, že společná zábava zesiluje vztah mezi rodičem a dítětem a má pozitivní vliv na rozvoj dítěte. Pojmenování a mluvení o emocích učí děti od nejmladších let jak si s nimi mají poradit, zesilují sociální a komunikační schopnosti a pocit vlastní hodnoty.

Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem.

Toto puzzle je kombinovatelné pouze s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka

Doporučeno pro děti od narození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní pěnové puzzle
Materiál: Lehčená pěna s potiskem
Počet dílků: 8
Rozměr složeného puzzle cca: 117,5 x 60,5 cm
Rozměry krabice (balení): 32 x 32 x 13 cm
Věk: od narození

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IS Avatar autora | 5.07.2020
Jsem velmi spokojená, protože je spokojená naše vnučka Baruška, dobré se ji na tom leží na bříšku si prohlíží barevné obrázky .

pic939433_PerfectPhoto.cz_2016-10-23 12-02-31

Společnost TREFL je jedním z předních evropských výrobců puzzle, stolních her a hracích karet, který rozvíjí svou činnost již od roku 1985. V nabídce má přes 30 různých druhů puzzle s počtem dílků od 2 do 6000 s širokým spektrem motivů zahrnující přírodní scenerie, města, památky, zvířata, ale i obrazy starých mistrů nebo novodobých umělců. V dětských motivech sází polský TREFL jak na dlouhodobě oblíbené licenční produkty (Medvídek Pú, Disney Princezny, Auta, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmoulové ...), tak i na aktuální animované pohádky známé z pláten kin . Výrobky firmy TREFL jsou exportovány do více jak 50 zemí po celém světě.