TREFL Pěnové puzzle Město

Kód: ST00021297
463 Kč 383 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnové puzzle s motivem městských ulic.

Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné.

Pěnové puzzle seznamuje děti s poznáváním geometrických tvarů. Pomocí tvarů na jednom dílku děti mohou hledat jednotlivé geometrické obrazce na celém pěnovém koberci.
Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka, tunel pro autíčka, nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu.
Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm.

Pěnové puzzle je vhodné pro děti různého věku:
0+ - Poskládejte pěnový koberec a řekněte dítěti, co se na něm nachází. Zkuste napodobovat zvuky města, například jedoucích aut, vlaku, signálů požárníků... Využijte pěnové puzzle jako podložku pro první hraní, sedání a lezení.
1+ - Zeptejte se dítěte, kde se na obrázku nacházejí domečky a automobily. Hrajte si společně, jezděte autíčky (nejsou součástí balení) po podložce. Říkejte mu o jednotlivých autech a ukazujte na ně.
2+ - Zkuste skládat koberec spolu s dětmi. Zeptejte se dítěte, kde se na puzzle nacházejí autíčka a domky. Řekněte mu o správném přecházení po přechodu. Vyzkoušejte prostorové skládání - vytvořte například kostku. Vymýšlejte vlastní hry.
3+ - Společně s dítětem vyzvedněte babičku na nádraží a navštivte tetu v nemocnici, po cestách se pohybujte figurkou či autíčkem (nejsou součástí balení). Společně uhaste požár. Vyprávějte dítěti o dopravních značkách a pravidlech silničního provozu.
4+ - Povzbuďte dítě k vyprávění příběhu o městě. Zkuste na obrázku najít tvary, které se nacházejí v legendě. Pamatujte, že společná zábava zesiluje vztah mezi rodičem a dítětem a má pozitivní vliv na rozvoj dítěte.

Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem.

Toto puzzle je kombinovatelné pouze s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka

Doporučeno pro děti od narození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní pěnové puzzle
Materiál: Lehčená pěna s potiskem
Počet dílků: 8
Rozměr složeného puzzle cca: 117,5 x 60,5 cm
Rozměry krabice (balení): 32 x 32 x 13 cm
Věk: od narození

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pic939433_PerfectPhoto.cz_2016-10-23 12-02-31

Společnost TREFL je jedním z předních evropských výrobců puzzle, stolních her a hracích karet, který rozvíjí svou činnost již od roku 1985. V nabídce má přes 30 různých druhů puzzle s počtem dílků od 2 do 6000 s širokým spektrem motivů zahrnující přírodní scenerie, města, památky, zvířata, ale i obrazy starých mistrů nebo novodobých umělců. V dětských motivech sází polský TREFL jak na dlouhodobě oblíbené licenční produkty (Medvídek Pú, Disney Princezny, Auta, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmoulové ...), tak i na aktuální animované pohádky známé z pláten kin . Výrobky firmy TREFL jsou exportovány do více jak 50 zemí po celém světě.