LOWEPRO

Lowepro_USA__Inc_-logo-3E7EBB93DC-seeklogo.com

Historie kanadské společnosti Lowepro se začala psát v roce 1967, kdy její zakladatel Greg Lowe navrhnul a vytvořil první batoh s pevným interním rámem. Již v té době si Greg Lowe a jeho spolupracovníci jasně uvědomovali, co nejen profesionální fotografové, ale všichni příznivci fotografování nezbytně potřebují k ochraně své fotografické techniky: výrobky, ať už jde o batohy, brašny či pouzdra, které budou dostatečně pevné, budou poskytovat maximální ochranu uložené techniky, výrobky, které se budou zároveň dobře nosit a budou umožňovat snadný a rychlý přístup k uloženému fotografickému vybavení. Své produkty zaměřil i na svět RC modelů.

Cena

22906990
122906990
5 položek celkem
DroneGuard Pro Inspired (černý) pro DJI Inspire
ZdarmaZdarma
4 990 Kč

Originální skořepinový batoh navržený pro ochranu a transport dronu DJI Inspire™ a příslušenství. Jsou destinace, kam se i s nejdokonalejším kufrem nedostanete.

DroneGuard Pro 450 (černý) pro DJI Phantom
ZdarmaZdarma
6 990 Kč

Skořepinový kufr s ramenními popruhy a modulárním vnitřním prostorem pro ochranu a transport kvadrokoptéry a příslušenství, které budete potřebovat před startem i po přistání.

DroneGuard CS 200 (černý) pro DJI Spark
2 290 Kč

Díky pevné skořepinové kontrukci bude váš dron vždy bezpečí. Interiér je polstrovaný z jemného brushed-tricot materiálu.

DroneGuard BP 400 (černý) pro DJI Phantom
2 990 Kč

Cenově dostupný batoh navržený pro ochranu a transport dronu kategorie „DJI Phantom“ a příslušenství (včetně 15“ notebooku).

LOWEPRO DroneGuard 300
ZdarmaZdarma
3 791 Kč

Skořepinový kufr určený pro ochranu a transport dronů a příslušenství.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem